Reteaua de agentii


ROMCONTROL beneficiaza de cea mai mare retea de agentii la nivel national, cu 20 de reprezentante in principalele orase din tara.

Sediul Central
Str. Polona, nr. 16, Sector 1, Bucuresti, Romania
office@romcontrol.ro
021-313.06.79, 021-312.62.36, 021-315.18.39
fax:021-312.56.30

Arad
Str. Stefan Augustin Doinas nr. 42 , ap. 4,  Cod postal  310004, Jud Arad
arad@romcontrol.ro
0257-25.70.45

Bacau
Str. Cornisa Bistritei, bl. 10, sc. A, ap. 4, Cod postal 600115, Jud. Bacau
bacau@romcontrol.ro
0234-51.65.13

Brasov
Str. Michael Weiss, nr 3, O.P. 1, C.P. 322, Jud. Brasov
brasov@romcontrol.ro
0268-41.03.75

Braila
Bd. Dorobantilor, nr.45, bl. B12, ap 30, O.P. 11 Ghiseul 1, C.P. 4, Jud. Braila
braila@romcontrol.ro
0239-61.53.71

Bucuresti Agentie si Laborator
Str. Costache Conachi, nr. 14, bl. 7A, ap. 2, sect. 2
bucuresti@romcontrol.ro
021-250.72.37

Cluj-Napoca
Str. Decebal nr 130, ap. 8, Cod postal  400205, Jud. Cluj
cluj@romcontrol.ro
0264-53.60.47

Craiova
Str. Pascani, ap.1, bl. B 28, 200151, O.P11, Craiova – Jud. Dolj
craiova@romcontrol.ro
0251/59.07.71

Constanta Agentie si Laborator
Dana  27- 84, Incinta Portului, C.P. 1129, Jud. Constanta
constanta@romcontrol.ro
0241-61.56.66

Galati Agentie si Laborator
Str. Siret nr.1 bis, O.P. 9, C.P. 903, Jud. Galati
galati@romcontrol.ro
0236-46.40.45

Iasi
Str. Aleea Rozelor, nr. 48, Iasi – Jud. Iasi
iasi@romcontrol.ro
0232-23.05.13

Oradea
Str. Parcul Traian nr. 4 A, O.P. 410033
oradea@romcontrol.ro
0259-41.16.20

Piatra Neamt
Str. Ozana, nr. 4, bl. M 2, ap. 22, O.P. 3, C.P. 41, Jud. Neamt
piatraneamt@romcontrol.ro
0233-22.74.41

Pitesti
Str. Banu Maracine, nr 1, 110194, Jud. Arges
pitesti@romcontrol.ro
0248-21.21.59

Ploiesti
Str. Clementei, nr 4, bl. 28 K, sc.B, Cod postal 100349, Jud. Prahova
ploiesti@romcontrol.ro
0244-59.61.64

Satu Mare
Str. I. Slavici, nr 59, 440042, Jud. Satu Mare
satumare@romcontrol.ro
0261-71.56.08

Sibiu
Str. Luptei, nr 1, ap. 1, O.P. 6, C.P.3, Cod postal 550490, Jud. Sibiu
sibiu@romcontrol.ro
0269-21.30.50

Suceava
Bd. George Enescu nr 2, bl. 7, O.P. 6, C.P. 1605, Cod postal  720196, Jud. Suceava
suceava@romcontrol.ro
0230-52.02.55

Timisoara
Str. Al. Odobescu, nr. 67, Cod postal  300237, Jud. Timis
timisoara@romcontrol.ro
0256-49.61.77

Targu Mures
Bd. 1 Decembrie 1918, nr. 247, ap. 7, O.P. 9, Cod postal  540510, Jud. Mures
tgmures@romcontrol.ro
0265-25.40.05

Turnu Magurele
Bd. Independentei,  bl. D 14, ap. 43, Cod postal  140041, jud. Teleorman
bucuresti@romcontrol.ro
021-250.72.37