Reteaua de agentii


ROMCONTROL beneficiaza de cea mai mare retea de agentii la nivel national, cu 20 de reprezentante in principalele orase din tara.

Sediul Central
Str. Polona, nr. 16, Sector 1, Cod postal 010502, Bucuresti, Romania
office@romcontrol.ro
021-313.06.79, 021-312.62.36, 021-315.18.39
fax:021-312.56.30

Arad
Str. Stefan Augustin Doinas nr. 42 , ap. 4,  Cod postal 310004, Jud Arad
arad@romcontrol.ro
0257-25.70.45

Bacau
Str. Cornisa Bistritei, bl. 10, sc. A, ap. 4, Cod postal 600115, Jud. Bacau
bacau@romcontrol.ro
0234-51.65.13

Brasov
Str. Michael Weiss, nr 3, Cod postal 500031, Jud. Brasov
brasov@romcontrol.ro
0268-41.03.75

Braila
Bd. Dorobantilor, nr. 45, bl. B12, ap. 30, Cod postal 810194, Jud. Braila
braila@romcontrol.ro
0239-61.53.71

Bucuresti Agentie si Laborator
Str. Costache Conachi, nr. 14, bl. 7A, ap. 2, Sector 2, Cod postal 021796
bucuresti@romcontrol.ro
021-250.72.37

Cluj-Napoca
Str. Decebal, nr. 130, ap. 8, Cod postal 400205, Jud. Cluj
cluj@romcontrol.ro
0264-53.60.47

Craiova
Str. Pascani, ap. 1, bl. B28, Cod postal 200151, Jud. Dolj
craiova@romcontrol.ro
0251/59.07.71

Constanta Agentie si Laborator
Dana  27- 84, Incinta Portului, Jud. Constanta
constanta@romcontrol.ro
0241-61.56.66

Galati Agentie si Laborator
Str. Siret, nr. 1bis, Jud. Galati
galati@romcontrol.ro
0236-46.40.45

Iasi
Str. Aleea Rozelor, nr. 48, Cod postal 700207, Jud. Iasi
iasi@romcontrol.ro
0232-23.05.13

Oradea
Str. Parcul Traian, nr. 4A, Cod postal 410033, Jud. Bihor
oradea@romcontrol.ro
0259-41.16.20

Piatra Neamt
Str. Ozana, nr. 4, bl. M2, ap. 22, Cod postal 610151, Jud. Neamt
piatraneamt@romcontrol.ro
0233-22.74.41

Pitesti
Str. Banu Maracine, nr 1, Cod postal 110194, Jud. Arges
pitesti@romcontrol.ro
0248-21.21.59

Ploiesti
Str. Clementei, nr. 4, bl. 28K, sc. B, Cod postal 100349, Jud. Prahova
ploiesti@romcontrol.ro
0244-59.61.64

Satu Mare
Str. I. Slavici, nr. 59, Cod postal 440042, Jud. Satu Mare
satumare@romcontrol.ro
0261-71.56.08

Sibiu
Str. Luptei, nr. 1, ap. 1, Cod postal 550490, Jud. Sibiu
sibiu@romcontrol.ro
0269-21.30.50

Suceava
Bd. George Enescu, nr. 2, bl. 7, Cod postal 720196, Jud. Suceava
suceava@romcontrol.ro
0230-52.02.55

Timisoara
Str. Al. Odobescu, nr. 67, Cod postal 300237, Jud. Timis
timisoara@romcontrol.ro
0256-49.61.77

Targu Mures
Bd. 1 Decembrie 1918, nr. 247, ap. 7, Cod postal 540510, Jud. Mures
tgmures@romcontrol.ro
0265-25.40.05

Turnu Magurele
Bd. Independentei,  bl. D14, ap. 43, Cod postal 140041, jud. Teleorman
bucuresti@romcontrol.ro
021-250.72.37